Єврокомісар: Україна має рік на проведення ключових реформ

Єврокомісар: Україна має рік на проведення ключових реформ

Укрінформ
Європейський комісар з питань європейської політики сусідства Йоганес Ган вважає, що Україна має лише рік на проведення ключових структурних реформ.

Про це він заявив на прес-конференції в Києві, повідомляє «Європейська правда».

«У нас лишилося часу до середини літа наступного року. Потім ми увійдемо у стан, коли настрої формуватиме передвиборчий процес, а це зазвичай не допомагає проводити реформи», – пояснив він.

Серед напрямків реформ, які Верховна рада має схвалити до того часу, він назвав медичну, пенсійну, земельну реформу та проведення приватизації.

Комісар наголосив, що частина з цих змін не є популярними, що ускладнить їх схвалення ближче до виборів. Водночас, на думку Гана, вони є необхідними для розвитку України.

Ган у спілкуванні зі ЗМІ також закликав українську владу якнайшвидше запровадити європейські технічні стандарти для доступу українських підприємств до євроринків.

«Необхідно використати всі можливості Угоди про асоціацію і поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі», – зазначив він.

«Що стосується європейських технічних стандартів, такі стандарти прийняті в усьому світі. І якщо Україна відповідатиме стандартам Європейського Союзу, то вона зможе мати доступ до ширших, глобальних ринків», – пояснив комісар.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-