Росія повинна повернутися до офіційно визнаних кордонів - Паоло Аллі

Росія повинна повернутися до офіційно визнаних кордонів - Паоло Аллі

Укрінформ
Парламентська асамблея НАТО підтримує Грузію і її територіальну цілісність, Росія повинна повернутися до офіційно визнаних кордонів.

Про це в інтерв'ю агентству «IPN» заявив президент ПА НАТО Паоло Аллі.

Як зазначив президент ПА НАТО, той факт, що сесія Парламентської асамблеї альянсу проводиться у Тбілісі, є дуже важливим і символічним. За його словами, це означає, що НАТО і Парламентська асамблея НАТО твердо підтримують Грузію та євроатлантичні прагнення Грузії. За оцінкою Паоло Аллі, ті події і процеси, які відбуваються в регіоні, є важливими для західних країн.

«Ми визнаємо ті неймовірні зусилля, яких Грузія доклала в останні роки з погляду посилення демократії. У Грузії вражаючі результати. Гадаю, наша присутність тут доводить, що ми дуже цінуємо ваші зусилля. Ми завжди розглядаємо питання, пов'язані з вашим регіоном. Стабільність Грузії важлива не тільки для Грузії і регіону, а й усіх західних країн.

Те, що відбувається в регіоні важливо, якщо враховувати агресивну поведінку Росії в Грузії, Україні та Молдові. Ці конфлікти становлять небезпеку для всіх. Відповідно, наш месидж в тому, що ми підтримуємо Грузію і її територіальну цілісність. Росія повинна повернутися до офіційно визнаних кордонів. Ми твердо прихильні захищати і підтримувати Грузію в плані розвитку демократії та євроатлантичних прагнень», - цитує Паоло Аллі Грузія-онлайн.

Фото: Izvor: Pixsell / Autor: Patrik Macek/PIXSELL

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-