Порошенко: Дуже важливо, що зустріч з Меркель відбулась напередодні саміту G7

Порошенко: Дуже важливо, що зустріч з Меркель відбулась напередодні саміту G7

Відео
1403
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко підкреслив важливість того факту, що його зустріч з канцлером Німеччини Ангелою Меркель відбулася напередодні саміту "Великої сімки".

Про це глава держави заявив, завершуючи свій візит до Німеччини. 

"Дуже важливо, що зустріч з Ангелою Меркель відбулась напередодні саміту "Великої сімки", де питання України буде стояти високо в порядку денному", - наголосив він.

За словами Президента, під час переговорів значна частина часу була присвячена скоординованим діям шодо імплементації Мінських угод. 

"Констатовано, що Російська Федерація не виконує Мінських домовленостей, і нам потрібно зробити сценарій, який би мотивував Росію сісти за стіл переговорів і виконати те, що вона обіцяла. В першу чергу це стосується безпекового компоненту, припинення артилерійського, мінометного і танкового вогню, відведення важкої техніки, звільнення заручників і забезпечення ефективної реалізації мирного процесу. Мир має бути принесений на українську землю. Окупація має бути завершена. Ми маємо тверду і послідовну підтримку Німеччини в цьому питанні", - підкреслив Президент.

Водночас, за його словами, було домовлено: якщо Мінські угоди не будуть виконуватися, то з великою імовірністю санкції Євросоюзу проти Росії будуть продовжені.

Порошенко також поінформував, що на переговорах порушувалося питання економічної допомоги з боку Німеччини Україні, зокрема на відновлення зруйнованої інфраструктури у Донецькій і Луганській областях.

Крім того, було домовлено про фінансову підтримку реформ в Україні, констатовано значний успіх української команди у їх імплементації, зазначив Президент. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-