Українська делегація в ПАРЄ зірвала план Росії щодо зняття міжнародних санкцій

Українська делегація в ПАРЄ зірвала план Росії щодо зняття міжнародних санкцій

1281
Ukrinform
Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи зірвала черговий план Росії щодо зняття міжнародних санкцій. 

Про це повідомив віце-президент ПАРЄ, представник фракції "Народний фронт" Георгій Логвинський, який перебуває на засіданні юридичного комітету ПАРЄ у Белграді (Сербія), інформує прес-служба політсили

"Russia goodbye! - по-сербськи. Зірвався черговий план Росії щодо зняття санкцій через діалог і маніпуляції. Сьогоднішні слухання юридичного комітету ПАРЄ за участю депутатів Росії скасовані", - написав народний депутат. 

"Їх запросила сербський друг - доповідач по НГО для обміну думок. Це - частина загального плану повернення росіян в ПАРЄ. Однак наша делегація поставила умову, яку підтримав комітет голосуванням. Ми "за" лише за умови, якщо запрошені особи не голосували за анексію Криму, не перебувають під санкціями ЄС і не порушували права людини", - повідомив він і додав, що запрошення саме з такими умовами мали бути відправлені російським колегам. 

"Я розумію, що це дійсно важке завдання - знайти "правильну" людину за такими критеріями в Думі. Через це гості не приїхали, і засідання - або правильніше "російська маніпуляція" - зірвалася", - наголосив віце-президент ПАРЄ.

При цьому Логвинський розповів, що "колега з Сербії образилася і зауважила, що навіть в суді підсудному дають останнє слово, і вона не буде доповідачем, поки не почує дві сторони". 

"Ми з розумінням поставилися до її проблеми і підкреслили, що готові допомогти в питанні "не буде доповідачем". І в суді ми їм обов'язково надамо останнє слово", - підкреслив народний депутат. 

"Нагадали про сирійські візити в рамках дружби з Росією. Також символічно, що саме в день депортації кримських татар ми не забуваємо про важливість захисту прав людини. Гібридна війна триває, і в загальному рахунку - чергова перемога нашої делегації!" - підсумував він.

Логвинський також оприлюднив відео, на якому музиканти грають пісню "Підманула, підвела" для членів юридичного комітету ПАРЄ.

"Спеціально з цієї нагоди для вас звучить пісня "Підманула, підвела" сербською мовою", - зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-