Експерт пояснив, навіщо путінській Росії "великий міф про перемогу"

Експерт пояснив, навіщо путінській Росії "великий міф про перемогу"

973
Ukrinform
У путінського режиму в РФ немає чіткої ідеології, але є певна релігія, у центрі якої стоїть культ війни.

Таку думку висловив заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Василь Яблонський на засіданні "круглого столу" в Укрінформі.

"У путінського режиму, очевидно, як такої чіткої ідеології немає. Можливо, є релігія, у центрі якої стала війна, культ війни. Власне, на вівтар війни слід приносити ті чи інші жертви, а великі переможці - це Сталін та Путін, які виграли війну", - сказав експерт.

Він зазначив, що така "правда" постійно транслюється російським телебаченням. "Але, з одного боку війна не припинилася, а з іншого - є велика перемога. Тут з логікою не все гаразд, бо якщо війна не припинилася, то й перемоги не було. Але на це ніхто не звертає уваги, тому що є великий міф про перемогу. Він потрібний, щоб підживлювати щороку перемогу над якимось черговим "фашизмом", - зауважив заступник директора НІСД.

За його словами, протягом останніх трьох років для громадян РФ цим "фашизмом" є українці, так звана "київська хунта", з якою треба воювати та перемагати.

"Крім мобілізації власного електорату, усі ці зусилля спрямовані на відновлення власної геополітичної справедливості в уявленні Путіна, об'єднання колишнього радянського простору навколо Росії знову", - вважає Яблонський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-