Луценко: Суд над Януковичем - це процес і над його кремлівськими господарями

Луценко: Суд над Януковичем - це процес і над його кремлівськими господарями

Відео
1407
Ukrinform
Безпрецедентний для України суд над президентом-втікачем розпочнеться 4 травня, де судитимуть не тільки Януковича, а і його кремлівських господарів.

На цьому наголосив у своєму зверненні генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Генеральна прокуратура від імені держави Україна буде звинувачувати колишнього президента у державній зраді. Цей процес не лише про громадянина Януковича. Цей процес також про його кремлівських господарів, які використали як фіговий листок підписаний Януковичем документ для того щоби: окупувати український Крим; залити кров’ю український Донбас; спробувати поставити на коліна нашу державу", - заявив Луценко.

За словами генпрокурора, цей суд буде докорінно відрізнятися від політичних судилищ часів Януковича, через які і він змушений був пройти в свій час.

"Я впевнений, що на цьому процесі буде дотримано усіх прав підсудного, гарантованих українським законодавством", - наголосив Луценко.

На його переконання, майбутнє судове рішення є дуже важливим не тільки з точки зору найвищої справедливості, але і як знак попередження усім тим, хто в майбутньому насмілиться стати на шлях державної зради.

В той же час, додав Луценко, українські прокурори на цьому процесі будуть представляти не лише державу Україна. Вони будуть виступати від імені тисяч убитих, десятків тисяч поранених, мільйонів біженців з українського Криму та Донбасу.

"Це не буде процесом помсти, бо ми потребуємо справедливості і хай торжествує закон", - наголосив генпрокурор.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>