Луценко за місяць обіцяє сформувати органи прокурорського самоврядування

Луценко за місяць обіцяє сформувати органи прокурорського самоврядування

Укрінформ
Генеральний прокурор України поінформував, що упродовж місяця буде сформовано органи прокурорського самоврядування.

Про це під час прес-конференції у м. Рівне повідомив очільник ГПУ.

«Зараз починається радикальна реформа у системі управління органів прокуратури в державі. Раніше Генеральний прокурор мав повноваження особисто, самостійно призначати на посади і знімати будь-кого. Тепер все змінюється - згідно чинного законодавства, з 15 квітня я втратив "диктаторські" повноваження по призначенням», - зазначив Луценко.

Також він повідомив, що згідно Закону відбудуться збори працівників прокуратур усіх рівнів та центрального апарату, які оберуть делегатів для участі у Всеукраїнській конференції прокурорів, під час якої вже буде обрано членів до Ради прокурорів України та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

За словами Генерального прокурора, саме ці органи будуть формувати кадрову політику: від заступників Генпрокурора до прокурорів району.

«Це сповільнить кадрову роботу, але, мені здається, це дуже добре з огляду на те, що прокуратура перестане бути пострадянською. Я усвідомлюю, що виникне багато організаційних проблем, тим не менше це крок у правильному напрямку. З будь-якими проявами тоталітаризму, в тому числі в прокуратурі, треба покінчити», - підсумував Луценко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-