Уряд вирішив змінити цілі та завдання Німецько-Українського фонду

Уряд вирішив змінити цілі та завдання Німецько-Українського фонду

Укрінформ
Кабінет міністрів України скасував положення про Німецько-Український фонд та доручив Міністерству фінансів вжити заходів щодо затвердження нового Статуту Фонду.

Про це йдеться в постанові Кабміну, що оприлюднена на Урядовому порталі.

"Уряд прийняв рішення щодо вдосконалення діяльності Німецько-Українського фонду. Зокрема, постановою врегульовано питання внесення змін до установчого документа. А саме, визнано таким, що втратило чинність, Положення про Німецько-Український фонд. Крім того, Міністерство фінансів повинно вжити заходів щодо затвердження Статуту Фонду", - пояснили в Секретаріаті Кабміну.  

Згідно зі скасованим положенням, основними  напрямами діяльності Німецько-Українського фонду було посилення конкурентоспроможності приватних малих і середніх підприємств шляхом їх фінансування через надання визначеними українськими комерційними банками кредитів за рахунок коштів Фонду.

Засновниками Німецько-Українського фонду є Кредитна Установа для Відбудови (KfW), Кабінет Міністрів України, в особі Мінфіну, та Національний банк України. Фонд є неприбутковою організацією, яка діє за принципом фінансової установи другого рівня та забезпечує повторне використання наявних фінансових ресурсів виключно для підтримки суб'єктів мікро-, малого та середнього підприємництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-