У Лаврова прокоментували вступ Чорногорії до НАТО

У Лаврова прокоментували вступ Чорногорії до НАТО

Укрінформ
Заступник голови міністерства закордонних справ Російської Федерації Олексій Наришкін вважає, що Чорногорію втягнули в НАТО, не спитавши про це громадян республіки.

Таку думку він висловив під час спілкування із заступником міністра закордонних справ і міжнародного співробітництва Італії Вінченцо Амендолою, передає сайт російського дипломатичного відомтва.

За його словами, під час ухвалення рішення щодо вступу Чорногорії в НАТО варто було врахувати думку громадян про подальшу долю країни.

Відтак, дипломат наголошує на контрпродуктивності курсу офіційної Подгориці на її втягування в НАТО в обхід референдуму.

Крім того він зауважив, що наразі в регіоні Західних Балкан відбувається загострення ситуації та зростання ризиків, пов'язаних з проявами екстремізму, просочуванням бойовиків з кризових осередків в країнах Близького Сходу та Північної Африки.

Нагадаємо: наприкінці березня Сенат США остаточно схвалив заявку Чорногорії на вступ в НАТО, а вже 11 квітня чинний американський президент Дональд Трамп підписав акт про ратифікацію протоколу щодо входження країни до складу Північноатлантичного Альянсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-