Муженко обговорив реформу армії із заступником генсека НАТО

Муженко обговорив реформу армії із заступником генсека НАТО

Фото
646
Ukrinform
Начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко обговорив на зустрічі ыз заступником генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер питання реформування ЗСУ.

"6 квітня відбулася протокольна зустріч начальника Генерального штабу - головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка із заступником генерального секретаря НАТО пані Роуз Геттемюллер, яка відвідала Україну в рамках участі в 10-му Київському безпековому форумі «Старі конфлікти та нові динаміки: стратегії для світу, що змінюється»", - йдеться у повідомленні. 

Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо ситуації на Сході держави та навколо України. Муженко поінформував заступника генерального секретаря НАТО про стан та перспективи реформування Збройних Сил України й набуття ними спроможностей відповідно до стандартів НАТО. Також під час зустрічі було обговорено подальші шляхи покращення співробітництва ЗСУ зі Збройними силами країн-членів Альянсу.

В МОУ також наголошують, що Геттемюллер позитивно відзначила динаміку розвитку Збройних Сил України та запевнила щодо подальшої підтримки України зі сторони Організації Північноатлантичного договору.

Фото: МОУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-