Безвіз є визнанням успішності реформ в Україні - Герасимов

Безвіз є визнанням успішності реформ в Україні - Герасимов

2599
Ukrinform
Результативне голосування в Європарламенті щодо питання безвізового режиму для України є результатом спільних зусиль Президента, уряду і Верховної Ради.

Таку думку висловив у коментарі журналістам голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це дуже символічно, що завдяки дуже важким зусиллям Президента України, парламенту, Кабінету міністрів сьогодні ми отримали таке результативне голосування", - сказав він.

Герасимов додав, що це є також визнанням успішності реформ в Україні, які мають продовжуватися.

Як повідомляв Укрінформ, Європарламент ухвалив у четвер, 6 квітня, законодавчу резолюцію, згідно з якою Україну переносять до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги для короткострокових подорожей країнами ЄС.

Далі, за процедурою, це рішення має двічі затвердити Рада Євросоюзу - на рівні послів країн-членів та міністрів. Документ також повинні підписати президент Європарламенту та головуючий у Раді ЄС представник Мальти. Рішення набуде чинності на 20-й день після опублікування.

Як очікується, українці зможуть вільно подорожувати до країн-членів Євросоюзу (за винятком Великої Британії та Ірландії) у червні.

Українські громадяни, які є власниками біометричних паспортів, можуть перебувати у країнах ЄС до 90 днів у період кожних 180 днів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-