У G7 привітали ідею Порошенка щодо розгляду поправок до закону про е-декларування

У G7 привітали ідею Порошенка щодо розгляду поправок до закону про е-декларування

1013
Ukrinform
Посли країн "Великої сімки" привітали пропозицію Президента України Петра Порошенка щодо створення робочої групи з метою опрацювання узгоджених змін до закону про е-декларування.

Про це йдеться у заяві Групи підтримки України країн "Великої сімки", опублікованій на сайті Посольства Італії, яка зараз головує у G7.

"Посли обговорили з Президентом Порошенком низку нещодавніх питань, які викликають стурбованість, включаючи ті, що пов'язані з порядком денним реформ і особливо з боротьбою з корупцією, зокрема, що стосується розширення електронного декларування активів і щодо представників громадянського суспільства. Вони були натхнені обіцянкою Президента Порошенка скликати робочу групу, включаючи громадянське суспільство, для розгляду останніх законодавчих поправок", - йдеться у повідомленні.

У ході зустрічі з Главою Української держави, яка відбулась минулої ночі, посли країн G7  підкреслили потребу України в інституційній стабільності "як передумови для подальшого реформування". Вони пообіцяли й надалі підтримувати Україну на шляху реформ.

Посли країн G7 також висловили вдячність за "обнадійливий прогрес, досягнутий українською владою в стабілізації та реформуванні економіки, а також реалізації інституційних реформ, незважаючи на триваючий збройний конфлікт на Сході".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-