Порошенко обговорив з учасниками ГУАМ посилення безпеки

Порошенко обговорив з учасниками ГУАМ посилення безпеки

892
Ukrinform
Президент Петро Порошенко провів зустріч із главами делегацій саміту глав урядів держав-членів Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Президент України Петро Порошенко прийняв Прем’єр-міністра Грузії Георгія Квірікашвілі, Прем’єр-міністра Республіки Молдова Павла Філіпа та віце-прем’єр-міністра Азербайджанської Республіки Ісмета Абасова. Глава держави високо оцінив результати саміту, які мають вагоме значення для запуску зони вільної торгівлі ГУАМ”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що учасники зустрічі привітали підписання документів, що сприятимуть розвитку транспортного коридору ГУАМ як важливої ланки сполучення між Європою та Азією та відкривають широкі можливості для поглиблення економічних зв’язків між країнами Організації.

“Під час зустрічі відзначалась необхідність посилення співробітництва з міжнародними партнерами як передумови активізації економічного виміру в рамках ГУАМ”, - повідомили у президентській прес-службі.

Сторони також обговорили питання посилення співпраці у безпековій сфері як у форматі ГУАМ, так і в рамках Східного партнерства. Зокрема, йшлося про створення Регіонального центру Східного партнерства з боротьби із кіберзлочинністю, а також координації взаємодії у сфері боротьби з тероризмом.

Учасники зустрічі підтвердили солідарну підтримку суверенітету, територіальної цілісності і непорушності міжнародно визнаних кордонів держав-учасниць ГУАМ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-