Геращенко розказала про свої

Геращенко розказала про свої "офіційні подарунки"

Фото
Укрінформ
Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко розповіла, які подарунки вона отримувала, а також дарувала як офіційна особа.

Про це вона написала у Facebook.

"Отримала... запит, які подарунки я отримувала як перший заступник голови ВР, з вимогою деталізації у кожному окремому випадку і також деталізацією, коли, кому і що дарувала я... Якщо говорити про офіційні подарунки, то минулого року я мала, мабуть, 100 міжнародних зустрічей, на деяких з них згідно з протоколом відбувався обмін подарунками. І тут все без сенсацій: мені дарували книжки, диски з національною чи класичною музикою, фотоальбоми чи літографії із зображенням історичних приміщень тієї чи іншої країни, блокноти, шоколад національного виробника", - зазначила вона.

За словами першого віце-спікера, що стосується подарунків від ВР, то перед офіційними зустрічами протокольний відділ вручає пакунок, який і передається гостю, не розгортаючи "Як правило, там таріль з петриківським розписом, такі сувеніри споконвіку дарують від ВР офіційним делегаціям", - підкреслила Геращенко.

Вона також розповіла, що від себе придбала сувенірну продукцію, як-от чашки, футболки і блокноти з принтами українських художників: Казимира Малевича, Марії Приймаченко, Катерини Білокур. За словами першого віце-спікера, вона зазвичай дарує своїм іноземним візаві саме такі сувеніри.

"Іноді і український шоколад дарую, звичайно... Скільки передарувала чашок - блокнотів - шоколадних коробок, мені сказати важко, думаю, до сотні дійде. В сучасному світі не прийнято на офіційних зустрічах вручати дорогі подарунки, мова йде виключно про протокольні знаки уваги, дорогі журналісти. Ніхто й не прийме нічого дорожчого за чашку - книжку- символічний сувенір", - додала Геращенко.

Як підкреслила перший віце-спікер, найбільше вона дарувала фронту, але не як перший заступник голови ВР, а "просто як людина, яка разом з колегами постійно туди мотається і відчуває потребу в цьому". 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-