Париж виступив із заявою щодо мілітаризації Криму

Париж виступив із заявою щодо мілітаризації Криму

Укрінформ
Міністерство закордонних справ Франції висловило стурбованість погіршенням ситуації з правами людини в Криму, а також російською мілітаризацією півострова.

Текст заяви міністерства опублікував посол України у Франції Олег Шамшур у своєму Тwitter.

«Через три роки після анексії Криму Росією, Франція, як і раніше, залишається рішуче налаштованою на повне відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів», - йдеться в тексті заяви.

У зовнішньополітичному відомстві Франції підкреслили, що нехтування кордонами суперечить міжнародному праву і є прямою загрозою міжнародній безпеці та призводить до серйозних наслідків для міжнародного порядку, який захищає єдність і суверенітет усіх держав.

«Саме тому міжнародне співтовариство, Європейський Союз і Франція не визнають анексію Криму Росією», - наголошується у повідомленні.

Як зазначається, Франція стурбована мілітаризацією півострова і погіршенням ситуації у галузі прав людини, зокрема, серед кримських татар. Відповідно до резолюції Генеральної асамблеї ООН 71/205 від 19 грудня 2016 року, надзвичайно важливо, щоб регіональні та міжнародні механізми моніторингу в галузі прав людини і неурядові організації, що захищають права людини, мали безперешкодний доступ до всієї території України, в тому числі до Криму і Севастополя. Франція закликає до звільнення усіх осіб, затриманих в порушення міжнародного права, наголосили в міністерстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-