БПП братиме участь у квітневих виборах в об'єднаних територіальних громадах

БПП братиме участь у квітневих виборах в об'єднаних територіальних громадах

802
Укрінформ
Партія «БПП «Солідарність» ухвалила рішення про участь у виборах в об'єднаних територіальних громадах 30 квітня.

Таке рішення ухвалене на з'їзді партії, повідомляє прес-служба цієї політичної сили.

"З’їзд партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» ухвалив рішення про участь місцевих організацій партії у позачергових виборах сільських, селищного та міського голів 30 квітня 2017 року, а також у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 30 квітня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

З’їзд партії також затвердив рішення про обрання головою Хмельницької територіальної організації партії Костянтина Чернилевського, головою Черкаської територіальної організації партії Сергія Кудактіна.

З’їзд партії затвердив кошторис партії на 2017 рік. Загальна сума видатків у 2017 році складе 112 млн 104 тисяч грн. З них 60 відсотків, або 67 млн 565 тисяч грн передбачені на діяльність місцевих організацій партії. Основними напрямками діяльності партії на місцях, зокрема, є реалізація партійних проектів «Підтримка боротьби за незалежність України», «Громадська приймальня», «Антикорупція», «Розвиток місцевого самоврядування», а також розвиток молодіжного та жіночого крила.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-