Анексія Криму: депутатам повідомили про підозру у держзраді за “референдум”

Анексія Криму: депутатам повідомили про підозру у держзраді за “референдум”

Укрінформ
Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила 78 депутатам Верховної Ради АР Крим та 58 депутатам Севастопольської міської ради, які сприяли проведенню незаконного референдуму, про підозру у державній зраді.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

«Прокуратурою Автономної Республіки Крим повідомлено про підозру за державну зраду 78 колишнім депутатам Верховної Ради АР Крим та 58 депутатам Севастопольської міської ради», - йдеться у повідомленні.

Крім того, до суду передано обвинувальні акти стосовно 16 осіб, а також у 17 кримінальних провадженнях отримано дозвіл суду на проведення спеціального досудового розслідування.

Найближчим часом обвинувальні акти у вказаних кримінальних провадженнях будуть скеровані до суду.

Одночасно слідчими встановлюється повне коло осіб, причетних до фактичного проведення так званого «референдуму» на півострові, що у свою чергу призвело до його тимчасової окупації.

Слідчі встановили, що 6 березня 2014 року на порушення чинного законодавства України депутатами Верховної Ради АР Крим прийнято незаконну постанову «Про проведення загальнокримського референдуму» з визначенням дати такого волевиявлення», відповідно до якої 16 березня 2014 року було проведено незаконний референдум. Його результатом стала тимчасова окупація території АР Крим і міста Севастополя, а також їх входження до складу Російської Федерації на правах суб'єкта федерації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-