Багато хто в Україні плутає демократію з махновщиною - Порошенко

Багато хто в Україні плутає демократію з махновщиною - Порошенко

Відео
Укрінформ
Нині в Україні, як і за часів Української революції 1917–1921 років, багато хто плутає демократію з махновщиною, що несе загрози втрати державності.

Про це заявив Президент Петро Порошенко у зверненні з нагоди відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«І в сьогоднішній Україні багато хто демократію плутає з махновщиною. Ми втратимо державність, якщо всі і кожний не усвідомлять, що монополію на застосування сили має тільки держава. Що всі акції протесту мусять мати виключно мирний характер. Що пристрасть до зброї належить демонструвати лише на фронті. А залізничні колії слід підривати на території ворога, а не в тилу власних військ», - наголосив глава держави.

Президент зазначив, що протидіятиме цим проявам усіма доступними законними методами. «Попереджаю тих, хто виходить за рамки названих принципів, закону та здорового глузду, що я протидіятиму всім, хто намагатиметься на догоду Росії насаджувати в Україні безлад та анархію. Протидіятиму і переконанням, словом, і силою правоохоронних органів», - сказав він.

Глава держави закликав усі партії - як представлені у Верховній Раді, так і позапарламентські - у жорсткій внутрішньополітичній боротьбі, властивій будь-якій демократії, «зважувати на ті надзвичайно складні зовнішні обставини, в яких ми будуємо європейську Україну».

«Хочете боротися проти Президента – прошу дуже, на те ви й опозиція. Але Україну - не розхитуйте і не підпалюйте!» - наголосив Порошенко.

Фото: twitter

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-