МІП став головним органом у формуванні політики у сферах інформаційного суверенітету

МІП став головним органом у формуванні політики у сферах інформаційного суверенітету

828
Укрінформ
Кабінет міністрів України визначив Міністерство інформаційної політики головним державним органом, відповідальним за політику в сферах інформаційного суверенітету, безпеки та іномовлення.

Про це свідчить відповідна постанова КМУ, оприлюднена на Урядовому порталі.

"МІП є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах інформаційного суверенітету України, державного іномовлення та інформаційної безпеки", - йдеться у документі.

Мінінформполітики здійснює формування та реалізацію державної політики в сфері державного іномовлення, а також сприяє інтеграції суб'єктів державного іномовлення України в світовий інформаційний простір і здійсненню ними діяльності відповідно до міжнародних стандартів.

Це відомство також має сприяти популяризації та формуванню позитивного іміджу України в світових інформаційних ресурсах і національних інформаційних ресурсах іноземних держав з метою захисту її політичних, економічних і соціально-культурних інтересів, зміцнення національної безпеки і відновлення територіальної цілісності України.

МІП забезпечує інформаційну реінтеграцію тимчасово окупованій території Криму, окремих територій Донецької і Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і територій, прилеглих до району проведення антитерористичної операції.

Відомство також має сприяти проведенню загальнонаціональних комунікаційних кампаній.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-