Канада може стати лідером у зближенні України та НАТО

Канада може стати лідером у зближенні України та НАТО

1684
Укрінформ
Канада може відігравати провідну роль у просуванні членства України та Грузії в НАТО та стримуванні подальшої російської агресії.

Про це йдеться у передвиборній програмі кандидата на посаду глави Консервативної партії Канади Кріса Александера.

«Як лідер Консервативної партії та прем'єр-міністр я займу позицію лідера у просуванні надання Україні та Грузії членства у НАТО, а також інтеграції цих держав у європейські та євроатлантичні інституції», - йдеться у документі.

Александер також пообіцяв підтримувати дії НАТО зі стримування Росії. «Я відстоюватиму та братиму участь у посиленні натівської політики стримування, у тому числі у кіберпросторі, для недопущення подальшої російської агресії в Україні, Балтійських державах чи деінде», - зазначається у документі.

Нагадаємо: вибори лідера Консервативної партії Канади відбудуться у травні цього року. Наразі партія є другою за чисельністю у федеральному парламенті Канади та має титул офіційної опозиції. Поки що єдиного лідера серед кількох кандидатів на голову партії немає, однак Кріс Александер, який займав посад міністра громадянства та імміграції у попередньому канадському уряді, має гарні шанси на перемогу. Наступні ж федеральні парламентські вибори у Канаді, за результатами яких буде призначено прем'єр-міністра, мають відбутися восени 2019-го року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-