“Команда “Лягай” у дії: розваги “18+” на роботі російських офіцерів СЦКК

“Команда “Лягай” у дії: розваги “18+” на роботі російських офіцерів СЦКК

3831
Ukrinform
Російські офіцери у складі Спільного центру контролю і координації (СЦКК) замість того, щоб забезпечувати контроль за дотриманням режиму припинення вогню на Донбасі, розважаються в лазні з дівчатами.

Про це свідчить, зокрема, опубліковане в мережі відео з членом СЦККК майором ГРУ ГШ ЗС Росії Володимиром Рогачовим, повідомляє група "Інформаційний спротив".

"Навіщо паритися якимось контролем над дотриманням режиму припинення вогню, який залежить лише від рішення вищих російських чинів у 1 і 2 армійських корпусах Центру територіальних військ ЗС РФ, якщо можна попаритися в лазні. З дівахою. І викласти "хоум-відео" в інтернет", - йдеться у повідомленні.

Як нагадали в ІС, російські офіцери з СЦКК на Донбасі перебувають у статусі туристів, а низьку ефективність їх діяльності зазначила в тематичній доповіді від 11 січня 2016 р. СММ ОБСЄ.

"У всій красі прагнення росіян з СЦКК сприяти швидкому встановленню миру ми побачили під час варварських обстрілів Авдіївки їх же побратимами. Офіцери ЗС РФ, що цілодобово контролюють і координують питання, не могли узгодити зі своїм начальством з командування 1-го АК окупаційних військ 12 резерву командування ЗС РФ припинення вогню для проведення ремонтних робіт", - зазначили в "Інформаційному спротиві".

При цьому, за даними групи, російські офіцери під час служби в СЦКК були помічені в тому, що вони "беруть участь і безпосередньо здійснюють керівництво навчаннями бандформувань; постачають на окуповані території військово-методичну літературу; ведуть розвідувальну діяльність; здійснюють провокації з метою дискредитації ЗС України в очах світової спільноти".

А після повернення додому ці елітні офіцери ГРУ ГШ ЗС РФ "отримають "учасника бойових дій", нагороди за саботаж роботи СЦКК, а також путівку на вищі посади", зазначають в ІС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-