Держава отримає більше грошей через відстрочки боргів, які надала ДФС - Насіров

Держава отримає більше грошей через відстрочки боргів, які надала ДФС - Насіров

1197
Ukrinform
Відсторонений голова ДФС Роман Насіров у суді заявив, що держава отримає більше грошей за рахунок наданих його службою відстрочок трьом підприємствам, які вважають незаконними.

Про це він заявив під час засідання у Солом'янскому суді Києва, в результаті якого мають обрати запобіжний захід Насірову, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"По тих підприємствах і по тому боргу, про який каже сторона обвинувачення - в нас триває повноцінний процес стягнення заборгованості і деякі з тих відстрочок, які були надані, вже повністю погашені. Я прошу на цьому закцентувати увагу, бо фактично ми йдемо по повному регламенту, стягуємо і борг, і всі пені, штрафи, процентні платежі, які були нараховані. Тобто держава не зазнає збитків, а навпаки - фактично отримає більше грошей, ніж якщо би ці платежі були сплачені вчасно", - сказав він.

Наразі судове засідання триває.

Нагадаємо: за даними Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Насіров у 2015-2016 роках, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-