У Клімкіна озвучили три основні напрями реформування МЗС

У Клімкіна озвучили три основні напрями реформування МЗС

1051
Ukrinform
Починаючи з 2016 року Міністерство закордонних справ України запровадило новий механізм взаємозв'язку з громадськістю та популяризації України у світі - управління публічною дипломатією.

Про це розповіла у коментарі NewsOne речник МЗС України Мар'яна Беца.

За її словами, концепція публічної дипломатії вперше цілісно впроваджує в роботу зовнішньополітичні відомства України.

"Створення управління означає впровадження в системі Міністерства публічної дипломатії як нового механізму популяризації України в світі та взаємодії з громадськістю", - сказала Беца.

До основних завдань управління належить розвиток відносин з громадськістю, громадськими організаціями та іноземними медіа. Будуть реалізовуватися іміджеві, культурні та інформаційні проекти України за кордоном. Крім цього, МЗС буде координувати заходи інших органів виконавчої влади у цих сферах.

Спікер МЗС додала, що в лютому міністр закордонних справ Павло Клімкін презентував бачення та напрацювання відомства щодо Українського інституту - організації, яка буде презентувати країну на міжнародній арені.

"Це ідентифікація України - чим є Україна для рядового голландця, грека або бразильця, з чим вона асоціюється, і, звичайно, привабливість нас як країни: практична, туристична, інвестиційна. Це також сприятиме інтеграції нас в контекст не тільки мистецтва і культури, але й науки, освіти та багатьох інших сфер", - цитує спікер МЗС Клімкіна.

Вона підкреслила, що мета діяльності Інституту полягає в тому, щоб поліпшити сприйняття України і підвищити довіру до нашої країни в міжнародному інтелектуальному та культурному середовищі. Контроль за роботою нової установи, а також визначення її засад і пріоритетів ляже на плечі Наглядової ради.

Фінансуватися Інституту буде відбуватись частково з державного бюджету, а також за рахунок благодійних внесків та донорської допомоги.

Частиною реформування Міністерства також є англомовні брифінги речника МЗС України Мар'яни Беци. Метою цього проекту стало донесення позиції України щодо актуальних питань зовнішньої політики для ширшої іноземної аудиторії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-