Кубів обговорив з Ганом продовження санкцій проти РФ

Кубів обговорив з Ганом продовження санкцій проти РФ

Укрінформ
Перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та єврокомісар Йоханнес Ган під час зустрічі обговорили продовження санкцій проти Російської Федерації.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"Сьогодні як ніколи важливо, щоб ЄС продовжував демонструвати єдність і солідарність у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України. Санкції ЄС залишаються одним з найбільш ефективних механізмів стримування російської агресії. Ми розраховуємо на подальшу підтримку ЄС, включаючи надання додаткових торговельних преференцій для України", - наголосив Кубів.

У свою чергу Йоханнес Ган запевнив, що ЄС повністю підтримує Україну та привітав амбітні реформи, які проводить уряд в соціальній, економічній і торговій сфері.

"У ЄС ми бачимо як Україна рішуче працює для зміцнення економіки України в діючих складних умовах. Розуміємо і підтримуємо Вас бо реформи мають врешті позитивно позначитися на житті громадян, збільшити їхні доходи, покращити соціальну складову. Наше основне завдання - допомогти стабілізувати ситуацію в Україні. А те, як ви впоралися із питанням щодо 1,7 млн внутрішніх переселенців і досі слугує нам у ЄС за приклад рішучості і мужності України у подоланні труднощів, викликаних ситуацією на Сході", - зазначив єврокомісар.

Також у міністрестві зазначили, що у 2017 році Україна планує розпочати декілька програм допомоги ЄС, спрямованих на підтримку реформ відповідно до Угоди про асоціацію (30-40 млн євро); на забезпечення верховенства права (52,5 млн євро); на підвищення енергоефективності (80 млн євро); на управління державними фінансами, включаючи питання митної та податкової реформи (25-50 млн євро); реабілітацію та соціально-економічного розвитку Східних регіонів України (25-50 млн євро).

Крім цього, Україна буде продовжувати консультації з європейськими партнерами щодо підготовки нової багаторічної стратегії допомоги Україні з боку ЄС на 2018 – 2020 роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-