Парубій відвідав японську морську базу

Парубій відвідав японську морську базу

Фото
1254
Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний, що скоро посилиться співпраця та обмін досвідом між Морськими силами Самооборони Японії та Військово-морськими силами України.

Про це він написав у Фейсбуці.

"Розпочався мій робочий візит до Японії. У перший день - на запрошення командування Морських сил Самооборони Японії - відвідав морську базу у місті Йокоску і корабель Терудзукі... Я переконаний, що зовсім скоро посилиться співпраця та обмін досвідом між Морськими силами Самооборони Японії та Військово-морськими силами України", - написав Парубій.

Він зауважив: хоч Японія і далеко від України, але існує чимало речей, які нас об'єднують, зокрема і спільний ворог - "глобальна загроза всього вільного світу - путінська Росія".

"На борту флагмана Морських сил Японії - корабля "Терудзукі" обговорили з віце-адміралом Кадзукі Ямасітою - Головнокомандувачем морськими силами Самооборони Японії, питання військової співпраці. Для наших японських союзників важливий досвід, який здобули українські Збройні сили у гібридній війні з російським імперіалістом", - написав Парубій.

Спікер ВР додав, що після екскурсії по діючому флагману "Терудзукі" японські колеги провели екскурсію на кораблі, який нині перетворений на музей - "Мікаса".

"Легендарний бойовий броненосець "Мікаса" був флагманом японського флоту у 1904-1905 роках, коли японські самураї на морі знищили російський імперський флот", - написав Парубій.

Фото: Парубій, ФБ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-