Італійська дипмісія підтримала ідею створення в Україні Антикорупційного суду

Італійська дипмісія підтримала ідею створення в Україні Антикорупційного суду

Укрінформ
Італійська дипломатична місія висловила підтримку забезпечення НАБУ необхідними повноваженнями, а також необхідність створення Спеціалізованого антикорупційного суду в Україні.

Про це інформує прес-служба НАБУ.

«Італійська дипломатична місія підтримує забезпечення Національного антикорупційного бюро України необхідними повноваженнями, а також необхідність створення Спеціалізованого антикорупційного суду. На цьому наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа 22 лютого під час зустрічі з директором НАБУ Артемом Ситником», -  йдеться у повідомленні.

Ла Чечіліа як голова групи підтримки України з боку послів країн «Великої сімки» позитивно оцінив зусилля НАБУ й української влади в цілому у напрямку протидії корупції. На його переконання, НАБУ має розширювати межі міжнародного співробітництва, адже це сприятиме його успішній роботі.

Ла Чечіліа та Ситник обговорили реалізацію антикорупційної реформи в Україні, окреслили можливі напрямки майбутньої конструктивної співпраці між Бюро та антикорупційними органами італійської держави: обмін інформацією та досвідом у розслідуванні корупційних злочинів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-