Українці ніколи не матимуть гідних пенсій без реформи - віце-прем'єр

Українці ніколи не матимуть гідних пенсій без реформи - віце-прем'єр

3901
Укрінформ
Без запровадження накопичувальної пенсійної системи і недержавного пенсійного страхування в Україні українці ніколи не матимуть гідних пенсій, оскільки у жодній країні світу неможливо забезпечити благополуччя пенсіонерів лише у межах солідарної пенсійної системи.

На цьому під час засідання правління Пенсійного фонду України щодо підсумків роботи ПФУ у 2016 році наголосив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Можемо говорити, що без запровадження накопичувальної пенсійної системи і без запровадження реального недержавного сектору пенсійного страхування українці ніколи не будуть отримувати достойні пенсії. В межах солідарної системи в жодній країні світу благополуччя пенсіонерів забезпечити неможливо», - сказав Розенко.

Він також підкреслив, що майбутня пенсійна реформа не буде прийнята без широкого суспільного обговорення.

«Майбутня пенсійна реформа - це національний проект. Вона не може розроблятися  десь в кулуарах, нехай і в кабінеті найгеніальнішого експерта. Це має бути широке обговорення. Суспільство повинно знати, що їх чекає в майбутньому, тому я переконаний, що після того, як ми напрацюємо спільно з експертами варіант пенсійної реформи, він обов'язково буде переданий на загальнонаціональне обговорення. Передбачаю широкі дискусії з цього питання», - додав урядовець.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-