Парламент зробив усе від себе залежне для будівництва музею Революції гідності - Бурбак

Парламент зробив усе від себе залежне для будівництва музею Революції гідності - Бурбак

666
Укрінформ
Верховна Рада, надавши дозвіл на виділення землі у Києві під музей Революції гідності, зробила все від неї залежне для його будівництва. 

Про це сказав керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак у розмові з кореспондентом Укрінформу.

"Президент заявив, що вже цього року має розпочатися будівництво музею Революції гідності. Думаю, що все залежне від Верховної Ради для появи такого музею ми зробили", - сказав Бурбак. 

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні Верховна Рада надала дозвіл на виділення земельної ділянки для створення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні - Музею Революції гідності.

11 лютого 2015 року Президент видав Указ на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної сотні, яким, серед іншого, надано доручення уряду передбачити створення у Києві в установленому порядку музею, присвяченого подіям Революції гідності.

18 листопада 2015 року розпорядженням Кабміну №1186-р від 18 листопада 2015 року утворено державний заклад "Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні – Музей гідності".

12 квітня 2016 року Указом Президента № 138/2016 зазначеному державному закладу надано статус національного та визначено його назву – "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні – Музей Революції гідності".

Музей має бути створений на вулиці Інститутській, де під час Революції гідності відбулися масові вбивства учасників акції протесту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-