Гройсман у Брюсселі зустрінеться з керівництвом ЄС і НАТО

Гройсман у Брюсселі зустрінеться з керівництвом ЄС і НАТО

897
Ukrinform
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 9-10 лютого здійснить візит до Брюсселя.

За програмою візиту глава українського уряду обговорить актуальні питання з керівництвом Європейського Союзу і НАТО, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

Зокрема, у четвер Гройсман проведе зустріч з із заступником генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер та президентом Європейської ради Дональдом Туском.

У п’ятницю прем’єр-міністр України зустрінеться з президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером.

У ході переговорів з керівництвом ЄС передбачено обговорення ситуації на сході України та стану імплементації Мінських домовленостей, ходу реалізації ключових реформ в Україні, лібералізації візового режиму між Україною та ЄС, актуальних питань торговельно-економічного співробітництва й імплементації поглибленої всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

Під час перебування в Брюсселі прем’єр-міністр Володимир Гройсман також візьме участь у міжнародній конференції "Заохочення та скерування: перезавантаження українських реформ", організовану Центром європейських досліджень Мартенса. На заході буде представлено прогрес України в реалізації ключових економічних і політичних реформ, а також пріоритети уряду на найближчу перспективу у просуванні порядку денного реформ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-