Багато політиків критикують уряд заради власних інтересів – Гройсман

Багато політиків критикують уряд заради власних інтересів – Гройсман

Укрінформ
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд вважає для себе головним завданням боротьбу за державу та поліпшення якості життя людей, в той час як велика кількість політиків, які десятиріччями перебувають у владі, продовжують боротися тільки за цю саму владу і відстоювати свою інтереси.

Про це Гройсман заявив на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У чому полягає наша відмінність від деяких політиків? Ми, уряд, який прийшов на фоні політичної та економічної кризи, який узяв на себе відповідальність спільно з коаліцією, і ми боремося не за владу, а за Україну, за розвиток економіки внаслідок зростання, хочемо змінити якість життя українців в кращий бік, зробити якісну систему пенсій», - сказав Гройсман.

За його словами, чимало парламентаріїв нещодавно відпочили на закордонних курортах і, повернувшись на Батьківщину, із новими силами почали критикувати владу та заявляти, що все в країні дуже погано та робити невтішні прогнози.

"За що борються ці політики чи політикани - за владу. І от у фокусі їхньої уваги немає людини, є лише жага до влади, яку треба будь яким шляхом утримати", - додав Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив, що часто уряд змушений ухвалювати дуже важкі рішення які не завжди сприймаються позитивно. Він також наголосив, що більшість політиків, які критикують нині владу, вже тривалий час перебувають при владі, але вони “нічого конкретного для держави та людей не зробили".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-