Гринів стверджує, що коаліція існує і потрібні голоси є

Гринів стверджує, що коаліція існує і потрібні голоси є

Укрінформ
Парламентська коаліція існує, стверджує голова фракції "Блок Петра Порошенко" Ігор Гринів.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "112.Україна", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Дві фракції сформували коаліцію ще на початку роботи цього парламенту, і нікуди вона не дівалася. Чи ця коаліція має 226 голосів? Так само було видно на всіх голосуваннях, коли коаліція ставила питання про ті закони, які були важливі, голоси знаходилися", - сказав він.

Гринів також зауважив, що йому невідомо про те, що нібито є наміри окремих депутатів фракції вийти з її складу.

"Вихід депутатів з фракції - у мене такої інформації немає. Постійно хтось чимось незадоволений, в тому числі, і до мене підходять", - розповів він.

Як повідомляв Укрінформ, Окружний адміністративний суд міста Києва призначив на 21 лютого розгляд позову лідера громадського руху "Рідна країна" Миколи Томенка до Апарату Верховної Ради стосовно списків членів коаліції.

1 лютого Томенко подав до Окружного адмінсуду Києва позов, у якому вимагає визнати протиправними дії Апарату Верховної Ради України в частині ненадання публічної інформації за його запитом та зобов’язати Апарат ВР надати списки народних депутатів України, які є учасниками коаліції депутатських фракцій "Європейська Україна" та які підписали відповідну коаліційну угоду.

Наразі, згідно з інформацією на сайті парламенту, до складу двох фракцій, які утворили коаліцію - "БПП" та "Народний фронт" - входять 223 депутати.

Як відомо, припинення існування коаліції, згідно з Конституцією, надає право Президенту оголосити дострокові парламентські вибори, якщо протягом 30 днів не буде створено нову коаліцію.

У 2014 році дострокові парламентські вибори відбулися після того, як у попередньому скликанні парламенту була розвалена парламентська коаліція, що стало приводом для розпуску парламенту і оголошення дострокових виборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-