Українське військо навчатиметься за новими методами

Українське військо навчатиметься за новими методами

Укрінформ
Начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що у 2017 році українське військо матиме можливість навчатися за новими методами.

Про це він сказав під час зустрічі з командувачем Командування підготовки 7-ї армії США бригадним генералом Ентоні Агуто, повідомляє прес-служба Генштабу у Facebook.

«Із початку цього року ми впроваджуємо нові підходи та методи в систему підготовки військ. Ми вже перейшли на модульні програми бойової підготовки, які дозволяють ефективніше готувати особовий склад за визначеними напрямками. З урахуванням досвіду АТО буде змінено й тривалість та інтенсивність підготовки спеціалістів окремих військових спеціальностей», - заявив Муженко.

Він поінформував про готовність української сторони продовжити тісну співпрацю з американськими союзниками та висловив сподівання на її експертну та матеріально-технічну допомогу у становленні навчальних центрів Збройних cил України, які мають відповідати найкращим західним стандартам.

У свою чергу бригадний генерал Ентоні Агуто наголосив на незмінній позиції американської сторони щодо нарощування спільних заходів підготовки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-