Тристороння група обговорила роботу Донецької фільтрувальної станції

Тристороння група обговорила роботу Донецької фільтрувальної станції

769
Укрінформ
У четвер, 26 січня, відбулася відеоконференція Тристоронньої контактної групи. Основна увага була приділена безперебійній роботі Донецької фільтрувальної станції.

Про це у своєму Facebook написала прес-секретар представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

«Тільки що відбулася відеоконференція Тристоронньої контактної групи. Основна увага була приділена безперебійній роботі Донецької фільтрувальної станції. Через обстріли ряд населених пунктів може залишитися без води, що може призвести до гуманітарної катастрофи», - зазначила вона.

За словами Оліфер, водночас українська сторона звернула увагу на той факт, що безпека - основна складова Мінського процесу.

«Мінські угоди мають бути виконані в повному обсязі. У тому числі має бути дотримана лінія розмежування, встановлена Меморандумом від 19 вересня 2014 року. Відновлення цієї лінії - один з головних компонентів безпеки в регіоні», - підкреслила Оліфер.

Як повідомляв Укрінформ, 16 січня у Мінську відбулася перша цього року зустріч Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання на Донбасі, під час якої українська сторона констатувала, що оголошене напередодні новорічних свят перемир'я зірване. Крім того, Тристороння група позитивно оцінила відновлення постачання води в Луганську область, яке стало можливим після погашення частини заборгованості за спожиту воду в ОРЛО. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-