Порошенко домовився про прискорене повернення "швейцарських" грошей Януковича

877
Ukrinform
Україна та Швейцарія узгодили координацію між відповідними відомствами та визначили чіткий графік для розслідування злочинів представників режиму Януковича з метою повернення до України їх "заморожених" активів, що знаходяться у швейцарських банках. 

Про це заявив Президент України Петро Порошенко за результатами переговорів у Давосі з президентом Швейцарської Конфедерації Доріс Лойтхард в коментарі для ЗМІ, який транслював 112 канал, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Ми домовилися прискорити спільні кроки з розслідування злочинів попередньої влади. І ті "заморожені" активи у швейцарських банках, які зараз знаходяться - ми визначали чіткий графік і координацію Міністерств юстиції та Генеральних прокуратур, які мають швидше привести до відповідного результату і реституції, повернення цих грошей до України. Як сказала пані президент (Швейцарської Конфедерації - ред.): вони вам більш потрібні, на підтримку реформ. І я дуже вітаю таку тверду позицію", - заявив Порошенко.

Він наголосив, що у ході зустрічі з президентом Швейцарської Конфедерації було констатовано прогрес, який здійснила Україна у здійсненні реформ у різних сферах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-