Гелетей: Розслідування не встановило фактів замаху на Януковича

Гелетей: Розслідування не встановило фактів замаху на Януковича

4122
Укрінформ
Службове розслідування не встановило жодного факту замаху на екс-президента Віктора Януковича.

Про це заявив начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей у інтерв'ю виданню "Сегодня".

"У рамках проведеного раніше службового розслідування жодного факту замаху встановлено не було. Були опитані всі військовослужбовці УДО, які знаходилися в останніх кортежах Януковича і відмовилися залишати територію України разом з ним - жоден не заявив про якісь замахи", - сказав Гелетей.

Водночас він не виключив, що про нібито замах Януковичу міг сказати керівник його охорони Костянтин Кобзар.

"Добре знаючи особливості характеру Януковича, його фобії, він (Кобзар - ред.) чимало зробив для нагнітання страху навколо безпеки шефа, з одного боку, а з іншого - для підвищення свого авторитету в очах особи, що охороняється", - підкреслив Гелетей.

Він також розповів, що з Януковичем країну залишили 15 співробітників УДО. В останній день свого перебування всі вони написали рапорти про звільнення, здали службові посвідчення, табельну зброю, спецтехніку. Водночас, за словами начальника УДО, ці люди незаконно перетнули державний кордон, вивезли матеріальні цінності Януковича, "що також містить склад злочину".

За словами Гелетея, частина цих охоронців Януковича виїхали до Росії.

"Родина Кобзаря, наскільки я знаю, мешкає у Криму", - додав Гелетей.

Нагадаємо, під час відеодопиту в Святошинському райсуді Києва Янукович розповів про нібито замах на нього в лютому 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-