Австрійські ультраправі потоваришували з «Єдиною Росією» - 20.12.2016 02:39 — Новини Укрінформ
Австрійські ультраправі потоваришували з «Єдиною Росією»

Австрійські ультраправі потоваришували з «Єдиною Росією»

2491
Ukrinform
Австрійська Партія свободи» підписала угоду з російською партією влади «Єдиною Росією».

Про це інформує німецьке видання SPIEGEL.

«Австрійські правопопулісти вже давно відкидають санкції ЄС проти Росії. Тепер АПС шукає тіснішого контакту з Кремлем і уклала з партією Путіна угоду», - пише видання.

Документ, підписаний в понеділок в Москві, покликаний «зміцнити дружбу між країнами і допомогти виховувати підростаюче покоління в дусі патріотизму та працелюбства».

У церемонії підписання взяли участь лідер партії Хайнц-Крістіан Страхе і Норберт Хофер, який програв на початку грудня вибори президента Австрії. З російської сторони під угодою розписався Сергій Железняк, який у зв'язку з його роллю в анексії Криму стоїть у списку санкцій ЄС.

Страхе в черговий раз заявив про необхідність припинити «санкції проти Росії, які шкодять економіці і в кінцевому рахунку даремні». Він також запропонував виступити в якості посередника між новообраним президентом США Дональдом Трампом (з оточенням якого зустрічалися нещодавно у Вашингтоні) і російським президентом Володимиром Путіним, щоб знайти «дипломатичне примирення» конфлікту в Сирії і навколо півострова Крим.

Партії більшості в Австрії засудили підписання угоди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>