На місцевих виборах явка невисока

На місцевих виборах явка невисока

2346
Ukrinform
З'являються дані про явку на місцевих виборах в Україні, що проходять 18 грудня.

Про це повідомляють кореспонденти Укрінформу.

Так, на Херсонщині 18 грудня 2016 року на перших місцевих виборах в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) станом на 12.00 проголосували в цілому по області 16% виборців.

"В цілому по області станом на 12.00 на місцевих виборах в об'єднаних територіальних громадах проголосували 16% виборців. Це 5,5 тис. осіб із 35 тис. виборців", - розповів керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський.

За його словами, найнижча явка виборців у Присиваській ОТГ Чаплинського району - 10%, а найвища - у Мирненській ОТГ Каланчацького району - 26%.

Як зазначив Клюцевський, вибори на Херсонщині проходять спокійно, без ексцесів.

В Івано-Франківській області, станом на 12 годину, явка виборців на дільницях у Тлумацькій об'єднаній територіальній громаді (ОТГ) становить 11,5%. Комітет виборців України прогнозує, що участь у голосуванні візьмуть не більше 40% виборців.

«Станом на 12 годину явка виборців у Тлумацькій ОТГ складає 11,5%», - повідомив голова Івано-Франківського обласного відділення Комітету виборців України (КВУ) Максим Лисюк.

Він прогнозує, що явка виборців у Тлумацькій ОТГ до кінця голосування не перевищить 40%. Серед факторів, які впливають на активність виборців, у КВУ називають недільну відправу у храмах, холодну погоду та пасивність до місцевих виборів.

На 12 годину на чотирьох дільницях Чмирівської громади на Луганщині проголосували 11,5% виборців.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомило джерело в Старобільській районній державній адміністрації.

Між тим активіст Громадянської мережі «Опора» Володимир Смоляков, який безпосередньо спостерігає за виборами у Чмирівці та інших двох селах, розповів, що на трасі між селами Чмирівка та Запорізьке (Старобільський район) поліція зупинила автобус, який віз до Чмирівки групу людей.

В документах, наданих водієм представникам поліції, вказано, що автобус рухається за маршрутом Сєверодонецьк-Чмирівка і везе людей на загальні збори, котрі мали відбутися в с. Чмирівка. Проте самі пасажири розповіли, що їхали на виборчі дільниці голосувати. Вони залишили автобус й пішли до ДВК пішки (йти залишалося понад кілометр).

Обставини інциденту з'ясовуються.

Як повідомлялося, 18 грудня у 144 об'єднаних територіальних громадах відбувається голосування на перших місцевих виборах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>