Гройсман обіцяє громадам підтримку уряду

Гройсман обіцяє громадам підтримку уряду

991
Ukrinform
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що на об'єднані громади чекає успіх і зростання, а у бюджеті на 2017 рік фінансова децентралізація є одним з пріоритетів.

Про це він написав у Фейсбуці.

"Сьогодні ще у 143 об'єднаних територіальних громадах з 22 областей України проходять перші вибори. Пам'ятаю, як у Верховній Раді ми розглядали закон про об'єднання громад. Я тоді наполягав на тому, щоб ми додали слово "добровільне", тому що був переконаний - люди самі побачать вигоди від децентралізації. І я хочу подякувати тим, хто тоді підтримав мене для прийняття цього рішення, бо ми разом зробили для людей дуже добру справу", - написав Гройсман.

Він зазначив, що сьогодні мешканці уже об'єднаних громад самі переконуються у тому, що вони вибрали правильний шлях. Наприклад, за 9 місяців 2016 року до бюджету Клесівської ОТГ у Рівненській області надійшло 16,5 млн грн власних доходів, що на 460,7% більше в порівнянні з надходженнями власних доходів відповідного періоду минулого року до бюджетів рад, що об'єдналися. Ці гроші пішли на підвищення якості життя місцевих жителів - ремонтуються дитсадки в селищі міського типу Клесів, а також у селах Пугач і Карпилівка, у школах, дитсадках і амбулаторії встановлюють енергозберігаючі вікна та двері, ремонтуються каналізації і дороги.

"Ну а тим громадам, які сьогодні стають на цей шлях, хочу побажати успіху і пообіцяти свою підтримку. У бюджеті на 2017 рік ми зберегли фінансову децентралізацію як пріоритет. І я впевнений, на об'єднані громади далі чекає успіх і зростання", - наголосив Прем'єр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>