Гройсман вважає, що дострокові вибори не можуть вплинути на якість депутататських рішень

Гройсман вважає, що дострокові вибори не можуть вплинути на якість депутататських рішень

Укрінформ
Проведення дострокових парламентських виборів найближчим часом навряд чи принесло би серйозні зміни у Верховну Раду та вплинуло на якість ухвалення депутатами рішень.

Таку думку висловив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на Форумі об’єднаних громад, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я говорю про те, що дострокові вибори навряд чи можуть дати відповідь на запитання щодо підвищення якості ухвалення рішень», - сказав Гройсман.

За його словами, про дострокові вибори у Раді нині говорять тільки дві політичні сили — Опозиційний блок та «Батьківщина», решта ж фракцій та депутатських груп таку позицію не підтримують.

«З 2005 по 2013 роки, після Помаранчевої революції, хто керував країною? "Батьківщина", прем’єр-міністр від "Батьківщини" була 3,5 роки, і куди довели Україну? В економічну кризу, в тисячу гривень інфляції - коли роздали, а потім почалося зростання. «Все пропало» за 3,5 роки, а мали більшість у парламенті, мали повністю монопольний уряд», - наголосив Гройсман.

Він додав, що у наступний період державою керували представники Партії регіонів  - президент Віктор Янукович та прем'єр-міністр Микола Азаров.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-