Звільнення заручників: Київ ініціює на 14 грудня скайп-конференцію

Звільнення заручників: Київ ініціює на 14 грудня скайп-конференцію

922
Ukrinform
Українська сторона ініціює проведення 14 грудня скайп-конференції гуманітарної підгрупи ТКГ (Тристоронньої контактної групи) з одного питання - питання звільнення заручників.

Про це повідомила у Фейсбуці представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко. 

"Надіслали відповідну ініціативу ОБСЄ, сподіваюся, її підтримають усі сторони, якщо вони ДІЙСНО зацікавлені у звільненні заручників до Різдва. Ініціативу НЕГАЙНОГО скликання скайп-конференції гуманітарної підгрупи підтримали представники в ТКГ від України Л. Кучма і М. Сайдік, з яким відбулася попередня телефонна розмова української сторони", - написала вона.

Геращенко нагадала, що 7 грудня українська сторона на гуманітарній підгрупі вийшла з важливою ініціативою - "передати 228 людей, що їх запитували ОРДЛО, аби звільнити тих 42 особи, що їх підтверджують в ОРДО і 6 в ОРЛО".

Разом з СБУ, міжвідомчим центром зі звільнення заручників, у форматі Мінської групи "ми весь цей тиждень відпрацьовували наші нові гуманітарні ініціативи, аби прискорити процес звільнення, аби люди по обидві сторони лінії зіткнення були на свята вдома, зі своїми рідними. Готові працювати в режимі скайп-конференції, аби вийти на рішення задля звільнення заручників, аби 21 грудня було в Мінську продуктивним і результативним", зауважила Геращенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>