В Україні відкрився Центральний офіс реформ

В Україні відкрився Центральний офіс реформ

1562
Ukrinform
Центральний офіс реформ має стати комунікаційним хабом реформи децентралізації. 

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального, розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час відкриття Центрального офісу реформ у Києві, повідомляє Урядовий портал.

«Центральний офіс реформ має стати комунікаційним хабом реформи децентралізації. Сьогодні ми працюємо на стратегічний успіх України, і Центральний офіс реформ має стати місцем для всіх небайдужих і розумних українців, які хочуть змінити свою країну», - сказав  Геннадій Зубко

Він підкреслив, що реформа децентралізації, об'єднання громад, секторальна децентралізація, зміна якості життя українців - це національна стратегія успіху України.  

Центральний офіс реформ взаємодіятиме з регіональними офісами, керівники яких уже відібрані в 24 областях України, та секторальними офісами підтримки децентралізації в галузі освіти, охорони здоров'я, планування територій, культури, соціального захисту та інших сферах.

«Важливо, щоб голови 367 ОТГ, які після 18 грудня діятимуть в Україні, були активно задіяні в цьому процесі, а їх рішення були імплементовані  саме в комунікаційному хабі», - зазначив Зубко.

Він повідомив, що у Центральному офісі реформ проводитиметься моніторинг реформ щодо впровадження проектів, фінансових успіхів, реалізації послуг на рівні місцевого самоврядування.

«Запровадження Центрального офісу реформ за підтримки Європейського Союзу є вкрай необхідним. Це старт потужного аналітично-моніторингового і консультаційного центру», - наголосив Зубко. 

Довідка. До складу Центрального офісу реформ (ЦОР) входитимуть 24 економічно незалежні відділення (РЦ) - для кожної з областей. Ці центри розвитку місцевого самоврядування координуватимуть впровадження реформи на регіональному рівні. Відкриття Центрального офісу стало можливим завдяки реалізації Програми U-LEAD (зрозширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку), що фінансується ЄС та окремо Німеччиною, Швецією, Данією і Польщею. Мета програми - підтримка Уряду України у впровадженні реформи децентралізації. Це передбачає надання експертних консультацій Мінрегіону з питань створення Центрального офісу реформ (ЦОР) та новоутворених «Центрів розвитку місцевого самоврядування» (Регіональних центрів, РЦ).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>