Кремль готує масштабну провокацію проти України у Білорусі – нардеп

Кремль готує масштабну провокацію проти України у Білорусі – нардеп

2427
Укрінформ
Російські спецслужби готують масштабну провокацію проти України на території Білорусі.

Про це заявляє у Фейсбуці народний депутат Ірина Фріз.

"Російський телеканал "Звєзда", що належить Міністерству оборони РФ, в стилі радянської пропаганди на кшталт "нам пишуть", продемонстрував сюжет, в якому йдеться про нібито підготовку Україною провокації проти Республіки Білорусь. В ньому, зокрема, зазначається, що українська розвідка планує спрямовувати "карателів" з білоруським корінням в Мінськ з метою повалення чинної влади в цій державі. Маю інформацію, що таким чином Кремль готується до масштабної провокації проти України на території Білорусі", – написала Фріз.

Вона також зауважила, що з даною провокацією може бути пов’язана підготовка до збільшення в 5 разів обсягів залізничних перевезень МО РФ у 2017 році в напрямку Білорусі.

"Метою такої акції може стати ліквідація режиму Лукашенка, введення російських військ, прямого державного управління, а також безпосередній вихід ЗС РФ на східний кордон Європейського Союзу з метою підвищення політичного тиску на Європу", - вважає народний депутат.

Вона зауважує, що провокація може бути проведена за участю громадян, що брали участь в бойових діях на Донбасі на боці бандформувань, регулярних підрозділів російських Сил спеціальних операцій, а також інфільтрованованої агентури в силові органи Республіки Білорусь.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-