Порошенко:  "Кримська" резолюція ООН є спільною перемогою українців

Порошенко: "Кримська" резолюція ООН є спільною перемогою українців

Відео
1123
Ukrinform
Президент Петро Порошенко назвав спільною перемогою схвалення Третім комітетом Генеральної Асамблеї ООН резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)", ініційованої Україною.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Вчора у Нью-Йорку відбулася надзвичайна подія - була прийнята резолюція, яка на Третьому комітеті пройшла з великою підтримкою у 73 голоси. Це є ознака підтримки ініціативи України, ініціативи більшості країн", - сказав Порошенко під час зустрічі з послами країн G7.

За його словами, дуже важливо, що в цій резолюції було чітко відображено визнання Російської Федерації як окупаційної влади в Криму: "Вперше на міжнародному рівні було про це чітко зазначено. Так само, як і було зазначено про те, що Крим, Севастополь чітко залишаються територією України і мають статус тимчасово окупованих".

Глава держави наголосив, що це велика дипломатична перемога. "Ми впевнені в тому, що, незважаючи на жорстку протидію Російської Федерації, їм не вдалося зняти це питання з розгляду", - додав він. 

Порошенко наголосив на важливості довести агресору, що вимоги жити за правилами, дотримуватись міжнародного права, поважати суверенітет, територіальну, цілісність і незалежність України є обов'язковими для всіх, в тому числі і для Росії.

"Дозвольте мені вважати цю нашу перемогу абсолютно спільною. Щиро розраховую, що під час голосування на пленарному засіданні ООН у нас буде ще кращий результат - як результат нашої спільної роботи в ООН", - заявив Президент. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-