Порошенко привітав Трампа з перемогою і запросив в Україну - 09.11.2016 14:55 — Новини Укрінформ
Порошенко привітав Трампа з перемогою і запросив в Україну

Порошенко привітав Трампа з перемогою і запросив в Україну

1054
Ukrinform
Президент Петро Порошенко привітав Дональда Трампа з перемогою на президентських виборах США, що відбулися 8 листопада.

Про це інформує прес-служба Глави держави.

«Щиро вітаю Дональда Трампа з обранням Президентом Сполучених Штатів та дружній американський народ з демократичним волевиявленням. Це символ справжньої демократії, коли ніхто до останньої миті не знає результати виборів. І це є ознакою справжньої демократії, яку завжди сповідували і пропагували наші надійні та стратегічні американські партнери та друзі», - зазначив Глава держави під час зустрічі з послом США в Україні Марі Йованович.

Порошенко наголосив, що разом з перемогою на найвищу посаду в державі новий президент США перебирає на себе і відповідальність за глобальне лідерство Сполучених Штатів Америки у демократичному світі.

Глава держави в черговий раз наголосив, що цінує підтримку України політичними силами американської держави, яка була продемонстрована американським народом, підтримкою Конгресу і Сенату, президентом та адміністрацією. Порошенко сподівається на продовження цієї підтримки США в двох важливих сферах - у боротьбі українців проти російської агресії, за свободу і незалежність, відновлення суверенітету і територіальної цілісності, а також у сприянні у реалізації масштабних реформ в різних сферах, починаючи від боротьби з корупцією, реформи енергетичного сектору та забезпечення верховенства права, імплементації змін до Конституції в частині правосуддя, реформування державного сектору, оборони та безпеки тощо.

Глава держави наголосив, що вказані елементи україно-американської двосторонньої взаємодії, відчуття плеча і рішучої підтримки у зміцненні міжнародної солідарності покликані й надалі бути засадничими у нашому стратегічному партнерстві. Президент також розраховує, що найближчим часом буде відновлена робота Комісії Стратегічного партнерства.

Порошенко також привітав переобрання до Сенату Сполучених Штатів членів Українського кокусу, що, на думку Глави держави, допоможе продовжити ефективну взаємодію та співпрацю з Палатою представників та Сенатом.

Глава держави також подякував послу США за заяву з приводу того, що санкції проти Росії будуть продовжені в грудні, а нова американська адміністрація залишиться надійним партнером у боротьбі за демократію.

Президент запросив новообраного президента США Дональда Трампа відвідати Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>