Дружина Президента відкрила Перший український форум Шовкового шляху

Дружина Президента відкрила Перший український форум Шовкового шляху

670
Ukrinform
Дружина Президента України Марина Порошенко відкрила у понеділок у Києві Перший український форум Шовкового шляху.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Марина Порошенко наголосила, що Україна має міцні й стабільні відносини з Китаєм, в основі яких лежить багаторічна дружба між двома народами, взаємна повага, довіра та рівність. "Україна та Китай впевнено розвивають дипломатичні, економічні та культурні зв'язки, співпрацюють у сферах науки і технологій, освіти, спорту і туризму, а також мають широкий потенціал для подальшого поглиблення різносторонньої взаємодії", - звернулась до учасників Форуму дружина Президента.

Вона підкреслила, що Україна має значний внутрішній потенціал для розвитку, унікальне географічне положення та гарні відносини з Європейським Союзом, що дозволяє стати особливим партнером для Китаю у проекті "Один пояс - один шлях".

За словами М.Порошенко, новий Шовковий шлях - це не просто транспортний маршрут, це багатовимірний процес наближення Китаю до Європи та створення нових економічних і культурних зв'язків. "Взаємовигідні українсько-китайські відносини мають слугувати втіленню спільних мрій двох народів щасливо жити у міцних, незалежних та процвітаючих країнах, де створені всі умови для національного відродження", - наголосила вона.

Марина Порошенко також зазначила, що в неділю, 6 листопада, у рамках китайської ініціативи побудови нового Шовкового шляху був підписаний перший грантовий договір між Благодійним Фондом Порошенка та Міжнародною торговою палатою Шовкового шляху, спрямований на розвиток інклюзивного освітнього середовища в Україні.

Зазначається, що у заході також взяли участь заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко, віце-прем'єр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Надзвичайний і Повноважний Посол Китаю в Україні Ду Вей, голова Міжнародної торгової палати Шовкового шляху Люй Цзяньчжун, представники бізнесу та влади України й Китаю

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-