Комітет Ради пропонує санкції проти Медведчука, Фірташа і К⁰

Комітет Ради пропонує санкції проти Медведчука, Фірташа і К⁰

Список
1520
Ukrinform
Комітет Верховної Ради України схвалив проект постанови про персональні санкції проти 15 фізичних осіб, серед яких олігархи Віктор Медведчук і Дмитро Фірташ.

Про це у Фейсбуці повідомив нардеп Дмитро Тимчук.

"На сьогоднішньому засіданні Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони був одноголосно схвалений проект Постанови Верховної Ради (№5274) про звернення до РНБО з проханням ввести персональні санкції "за створення реальних та/або потенційних загроз національним інтересам України, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння терористичної діяльності...", - написав він.

За словами Тимчука, в даному проекті постанови ВР зазначено, що після відповідного рішення РНБО, МЗС України має поінформувати компетентні органи ЄС, США та інших країн з метою розгляду ними питання про введення аналогічних санкцій зі свого боку.

"Зокрема, в проекті постанови перераховано 15 фізичних осіб, серед яких - Віктор Медведчук, Дмитро Фірташ, Костянтин Григоришин, Олександр Клименко, Олег Дерипаска, Олександр Бабаков, Віктор Нусенкіс, Рамзан Цицулаєв та ін. Також - список з 12 юридичних осіб, серед яких – ВАТ "Роснефть", ПАТ "Сбєрбанк", "Медіа холдинг Вєсті ЛТД", Group DF Holdings Ltd і т.д.", - зазначив Тимчук.

Він висловив сподівання, що голосування в залі Верховної Ради за даний законопроект буде дуже показовим, адже воно "готує нам багато дивовижних відкриттів і не дуже".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-