Українці по праву заслужили безвізовий режим з ЄС - Порошенко

Українці по праву заслужили безвізовий режим з ЄС - Порошенко

949
Ukrinform
Підтримка з боку закордонного українства у питаннях надання Євросоюзом Україні безвізового режиму та ратифікації Угоди про асоціацією є надзвичайно важливою.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко на зустрічі з президентом Світового конгресу українців Євгеном Чолієм, повідомляє прес-служба глави держави. 

"Українці по праву заслужили і перше, і друге. Ми це доводимо кожен день на двох фронтах - на Донбасі і на фронті реформ", - підкреслив Президент.

Він високо оцінив внесок конгресу у відстоювання національних інтересів України за кордоном та підкреслив важливість посиленої взаємодії і координації української діаспори у цьому контексті.

Глава держави поінформував президента СКУ про ситуацію на Донбасі, де, незважаючи на ініційоване українською стороною припинення вогню, постійно фіксуються обстріли і провокації з боку проросійських бойовиків і найманців. "Правду про справжній розвиток на Донбасі, яку намагається приховати Росія, мають знати всі наші друзі і партнери", - наголосив Порошенко.

Водночас було підкреслено важливість максимальної міжнародної підтримки ініційованої Україною резолюції ГА ООН про стан прав людини в АР Крим, ситуація з якими погіршується через дії окупантів.

Порошенко також наголосив на спільності зусиль влади і громадянського суспільства у боротьбі з корупцією в Україні, особливо відзначивши ефективне започаткування системи електронного декларування статків державних службовців.

"Точку неповернення пройдено. Антикорупційна боротьба в державі постала у новій якості. Ховати і ховатися більше нічого", - зазначив глава держави.

Зі свого боку Президент СКУ запевнив у незмінній підтримці конгресу та всього закордонного українства у відновленні суверенітету та територіальної цілісності держави, включно з Кримом, боротьбі з агресією Росії, а також на шляху реформ в Україні, які вже демонструють вагомі результати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-