Москаль розкритикував кадрові зміни на Закарпатській митниці

Москаль розкритикував кадрові зміни на Закарпатській митниці

2323
Ukrinform
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль висловив подив з приводу призначення виконуючим обов'язки заступника начальника Закарпатської митниці старшого зміни митного посту «Ужгород»

Про це повідомляється на офіційному сайті очільника Закарпаття.

"Ініційовані Державною фіскальною службою кадрові перестановки у зв’язку з відстороненням начальника Закарпатської митниці ДФС В.Колеснікова не можуть не викликати подив. Так, виконання обов’язків заступника начальника Закарпатської митниці, начальника управління боротьби з митними порушеннями покладені на теперішнього начальника відділу митного оформлення №3 МП «Ужгород» Євгена Шишолу.

Хочу нагадати, що приводом для відсторонення В.Колеснікова стали виявлені порушення при оформленні трьох фур із різноманітною фурнітурою, які 13 жовтня заїхали на митну територію України через МП «Ужгород». Є.Шишола в цей час був старшим зміни МП «Ужгород», і саме під його керівництвом митник проводив оформлення фур, у яких потім начебто виявили порушення.

Тобто В.Колеснікова, який фізично не міг контролювати оформлення кожного автомобіля, відсторонили з посади, а старшого зміни, який пропустив фури, – призначили в.о.заступника начальника митниці, начальником управління по боротьбі з контрабандою", - зазначив Москаль.

Як повідомлялося, голова Державної фіскальної служби Роман Насіров тимчасово  призначив на Закарпатській митниці ДФС нового керівника - Станіслава Балуєва. Попереднього начальника  Закарпатської митниці Володимира Колеснікова наказом голови ДФС відсторонили від виконання службових обов'язків на час здійснення дисциплінарного провадження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-