МЗС обурений черговими зухвалими діями Росії

МЗС обурений черговими зухвалими діями Росії

Нота
1077
Ukrinform
Офіційний Київ обурений продовженням Російською Федерацією протиправної практики направлення на територію України т.зв. "гуманітарних конвоїв".

Зокрема, 27 жовтня державний кордон України незаконно перетнули 46 вантажівок 57 т.зв. "гумконвою" з невідомим вантажем на борту, йдеться в коментарі МЗС України.

"З огляду на нинішню безпекову ситуацію на Донбасі особливе занепокоєння викликає факт того, що після кожної такої "доброчинної" акції Російської Федерації фіксуються чисельні порушення режиму припинення вогню з боку підтримуваних російською стороною незаконних збройних формувань, що діють в окремих районах Донецької та Луганської областей України", - зазначають у відомстві.

Підкреслюється також, що на цьому тлі Росія, водночас, продовжує чинити перешкоду для здійснення справжніх гуманітарних дій: "Зокрема, всупереч запевненням російської сторони, які були заявлені на саміті "Нормандського формату" у Берліні 19 жовтня 2016 року, представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста досі не надано допуск до українських заручників, які утримуються у нелюдських умовах незаконними збройними формуваннями на тимчасово неконтрольованій Урядом України частині території Донбасу".

"Вимагаємо від Російської Федерації припинити вчинення протиправних дій проти суверенітету України , неухильно дотримуватися законодавства України. Російському зовнішньополітичному відомству надіслано відповідну ноту протесту", - йдеться в повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-