Повернути окуповані території допоможе консолідація та жорсткі санкції - Аваков

Повернути окуповані території допоможе консолідація та жорсткі санкції - Аваков

656
Ukrinform
Єдина світова позиція проти агресора та жорсткі санкції – запорука миру та повернення українських територій. 

Таку думку висловив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виданню «Yomiuri Simbun» під час візиту до Японії, інформує Урядовий портал.

«Тільки єдина консолідована позиція всього цивілізованого світу, спрямована проти агресора, яка має чіткі вимоги та жорсткі санкції, принесе результат: мир і повернення окупованих українських територій, мир у Сирії, а також японський контроль над частиною Курильських островів», – зазначив Аваков.

Він наголосив, що на тлі безперервної агресії путінського режиму проти України, зведень з фронту про щоденні обстріли, поранених і вбитих, а також на  фоні окупації Криму і Донбасу необхідно зберегти санкції проти Росії як з боку Японії, так і з боку країн G7.

«Умиротворяти агресора не можна. Ні ласкою, ні добрим словом, ні обіцянками з цукром, ні «закритими очима» на чуже горе», – переконаний міністр.

«Yomiuri Simbun» займає перше місце серед найпопулярніших газет країни. Виходить двічі на день: ранковим і вечірнім випуском. Наклад ранкових та вечірніх випусків становить 14,32 мільйони примірників. Це найвищий показник у світі.

24 жовтня розпочався офіційний візит міністра внутрішніх справ України до Японії. Під час візиту Арсен Аваков зустрівся з віце-міністром закордонних справ Японії Нобуо Кіші та з головою Національної комісії з громадської безпеки Японії Джюном Мацумото.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-